Menu
×
  • Polski
  • English

Kraków: tel. +48 12-644-20-80 | kom. +48 602-476-697 | Warszawa – 600819619 | Katowice , Wrocław – 600819519

Wypożyczalnia aut Wrocław

Możliwość wypożyczenia samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie. W naszej wrocławskiej wypożyczalni wszystkie oferowane modele, w tym samochody sportowe i luksusowe, dostępne są w niewygórowanych cenach. Co więcej, jeśli istnieje taka potrzeba, wynajęte auto możemy dostarczyć w wybrane przez Państwa miejsce. Dla wygody naszych Klientów oferujemy również usługi doświadczonych kierowców ? profesjonaliści mogą zawieźć Państwa na lotnisko lub ważną uroczystość.

Poczuj radość z jazdy

Wypożyczalnia Carmines to szeroki wybór aut kompaktowych, sportowych i luksusowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno przestronne SUV-y, pojemne kombi, jak i wygodne hatchbacki, które umilą każdy wyjazd. Auta renomowanych marek są niezawodne ? w dalekiej podróży zapewniają bezpieczeństwo i komfort, co jest szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi. Dostępne w naszej wypożyczalni samochody klasy premium są niezwykle bezpieczne i dynamiczne, dlatego świetnie sprawdzą się m.in. na trasie szybkiego ruchu.

Co ważne, regularnie przeprowadzamy przeglądy techniczne wszystkich samochodów wchodzących w skład naszej floty, ponieważ bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci zawsze byli zadowoleni, dlatego w zależności od upodobań, możecie Państwo wybrać auto ze skrzynią manualną lub automatyczną. Co istotne, z auta klasy premium mogą Państwo korzystać bez ograniczeń. Jak to możliwe? W Carmines wynajmujemy pojazdy bez limitu kilometrów. Jeśli planujecie długi wyjazd, nasza oferta to najlepsze rozwiązanie.

Szybko, tanio i wygodnie

Wynajęcie luksusowego auta w wielu wypożyczalniach to niemały wydatek. Carmines stanowi jednak wyjątek ? korzystając z naszej oferty, można wypożyczyć samochody renomowanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Ceny widoczne na naszej stronie uwzględniają już podatek oraz ubezpieczenie pojazdów. W związku z tym, podczas wypożyczania auta nasi Klienci nie ponoszą dodatkowych kosztów.

W Carmines auto zarezerwować można online. Z tego powodu, mogą Państwo dokonać transakcji nawet podczas wakacji za granicą. Wynajęcie samochodu polecamy m.in. osobom, które wybierają się w podróż samolotem. Przestronne auto pomieści wiele walizek, co znacznie usprawni wyjazd. W razie konieczności na lotnisko mogą odwieść Państwa nasi kierowcy.

Carmines to wypożyczalnia zarówno aut sportowych, jak i luksusowych oraz kompaktowych zlokalizowana w pobliżu wrocławskiego lotniska. Jeśli planują Państwo wylot za granicę lub powrót do kraju, zapraszamy do kontaktu. Odziały naszej wypożyczalni można również znaleźć w Katowicach, Krakowie i Warszawie.

Copyright @2017 Carmines. All rights reserved