Wynajem samochodu BMW X6 M-Sport X-Drive New Model

Wynajem samochodu BMW X6 M-Sport X-Drive 3,0V6
BMW X6 M-Sport X-Drive to doskonałość ujęta w okazałej, acz wysublimowanej formie. Opływowe kształty pojazdu zatapiają model w tajemniczym szyku minimalizmu i prędkości. Dbałość o każdy detal sprawia, iż model po prostu zapiera dech w piersiach. Jako wypełniona zmotoryzowanymi pasjonatami wypożyczalnia samochodów BMW X6 M-Sport X-Drive zwracamy uwagę na wyjątkowość tej konkretnej wersji, proponując auto na wynajem.

Naszym Klientom ceniącym sobie luksusowe rozwiązania na co dzień i w każdych okolicznościach, proponujemy to wyjątkowe auto – BMW X6 M-Sport X-Drive do wynajęcia.

Rezerwacja BMW X6 M-Sport X-Drive New Model

Model: BMW X6 M-Sport X-Drive New Model

1-7 dni
690
zł/dzień
8 dni i więcej
590
zł/dzień

Skrzynia biegów

Automatyczna

Depozyt

Kwota: 5000 zł

Limit kilometrów

Oferta indywidualna w zależności od długości najmu

Informacje dodatkowe:

  • ABS
  • Air Conditioning
  • Cruise Control
  • Electric windows
  • Air Bags
  • Czarna skórzana tapicerka
  • Panel dotykowy
  • Pełna elektryka
  • Komputer

Bezpieczeństwo

OC, AC, NW

Tagi:

Auta osobowe, auta ekonomiczne, wypożyczalnia samochodów, rent a car, klasa D, limuzyny, luksusowe limuzyny, wypożyczalnia aut luksusowych, BMW X6, Pakiet M-Sport

BMW X6 M-Sport X-Drive / Automat

Wynajem samochodu, jakim jest BMW X6 M-Sport X-Drive to propozycja dla najbardziej wymagających Klientów. Połączenie komfortu podróżowania ze sportową sylwetką i eleganckim wykończeniem do wynajęcia? Czemu nie! Jesteśmy po to, aby dostarczać naszym Klientom luksusowych rozwiązań na co dzień. BMW X6 M-Sport X-Drive ceniony jest za niezawodność, innowacyjne dodatki i najwyższą jakość konstrukcji. Nieposkromiona bestia daje o sobie znać szczególnie poza terenem zabudowanym, gdy horyzont na drodze niczym nieograniczony rozciąga się i kusi podróżujących oceanem możliwości.

Luksusowy BMW X6 M-Sport X-Drive

BMW X6 M-Sport X-Drive na wynajem to propozycja dla osób, które potrzebują godnej reprezentacji. Dlaczego? Wynajem BMW X6 M-Sport X-Drive to prestiżowy sposób na dobre zaprezentowanie się podczas konferencji branżowych, wyjazdów służbowych, czy też w dniu ślubu. BMW X6 M-Sport X-Drive na wynajem jest także świetnym pomysłem, kiedy musisz zagwarantować luksusowy środek transportu ważnemu partnerowi biznesowemu. Co więcej, BMW X6 M-Sport X-Drive zawsze robi dobre wrażenie ze względu na świetne opinie oraz niemiecką jakość.

Wypożyczalnia samochodów BMW X6 M-Sport X-Drive

Wynajem BMW X6 M-Sport X-Drive to gwarancja komfortowej podróży. BMW X6 M-Sport X-Drive na wynajem jest również bezpiecznym środkiem transportu. Wynajem podlega regularnym kontrolom stanu technicznego, dzięki czemu jeździsz bez obaw. BMW X6 M-Sport X-Drive na wynajem sprawdza się zarówno do jazdy po mieście, jak i w trasie. Co więcej, wynajem BMW X6 M-Sport X-Drive w naszej wypożyczalni jest prosty i nie wymaga wielu formalności. Dzięki temu BMW X6 M-Sport X-Drive na wynajem jest w zasięgu ręki i to w przystępnej cenie.