Wynajem samochodu BMW 520 Diesel M-Sport, face-Lifting X-Drive automat

Wynajem samochodu BMW 520 Diesel to propozycja dla miłośników luksusowych rozwiązań, którzy cenią sobie niemiecką jakość. Samochód nie tylko przyciąga spojrzenia i świadczy o dobrym guście użytkownika, ale także doskonale sprawdza się w trasie. BMW 520 Diesel do wynajęcia w Carmines jest dostępny już od 350 zł na dzień!

Rezerwacja BMW 520 Diesel M-Sport

Model: BMW 520 Diesel M-Sport, Lift X-Drive

1-7 dni
450
zł/dzień
8 dni i więcej
380
zł/dzień

Skrzynia biegów

Automatyczna

Depozyt

Kwota: 4000 zł

Limit kilometrów

Oferta indywidualna w zależności od długości najmu

Informacje dodatkowe:

  • ABS
  • Air Conditioning
  • Cruise Control
  • Electric windows
  • Air Bags
  • Czarna skórzana tapicerka
  • Panel dotykowy
  • Pełna elektryka
  • Komputer

Bezpieczeństwo

OC, AC, NW

Tagi:

Auta osobowe, auta ekonomiczne, wypożyczalnia samochodów, rent a car, klasa D, limuzyny, luksusowe limuzyny, wypożyczalnia aut luksusowych

Wynajem samochodu BMW 520 Diesel X-Drive

To nie przypadek, że BMW 520 Diesel do wynajęcia znalazło się w naszej ofercie. Auto posiada doskonałe recenzje, a w połączeniu ze swoim eleganckim wyglądem stanowi doskonały sposób na zwiększenie Twojej mobilności. Ze względu na prestiżowy charakter BMW 520 Diesel jest chętnie wypożyczane przez firmy, którym zależy na wzorowej prezencji oraz wzbudzeniu podziwu od pierwszego spojrzenia. BMW 520 Diesel do wynajęcia jest jednak również bardzo przestronne, dzięki czemu doskonale sprawdza się w dniu ślubu lub podczas rodzinnych wyjazdów. Nie ma sytuacji, które kazałyby Ci rezygnować z komfortu jazdy.

BMW 520 Diesel X-Drive niemiecki samochód premium

Wynajem samochodu BMW 520 Diesel w wersji premium to gwarancja bezpiecznej i komfortowej podróży. Auto jest przestronne i doskonale wyważone, dzięki czemu pewnie trzyma się nawierzchni. Na szczególną uwagę zasługuje jednak bogate wnętrze, które potęguje przyjemne wrażenia z jazdy.

Wynajem BMW 520i Diesel X-Drive z napędem na 4 koła

BMW 520 Diesel do wynajęcia w Carmines posiada napęd na 4 koła, dlatego doskonale sprawdza się w czasie jazdy po mieście, ale również w dalszych trasach. Bez względu na Twoje plany możesz być pewien, że to najlepszy wybór w tej klasie!