Wynajem samochodu Golf hatchback

Golf hatchback zadowoli każdego, kto chce wynająć auto dobrze sprawdzające się na autostradzie, drodze krajowej, ale także w mieście. Pojazd oferowany w klasie B wysuwa się na czoło spośród podobnych modeli z uwagi na dużą elegancję oraz funkcjonalność. W ofercie mamy skrzynię automatyczną, a depozyt za samochód wynosi 2000 zł. W skład bogatego wyposażenia samochodu wchodzi system ABS, komputer pokładowy, a także poprawiająca komfort klimatyzacja. System cruise control jest szczególnie przydatny na autostradzie, umożliwiając szybszą reakcję w przypadku zagrożenia.

Rezerwacja Golf hatchback

Model: Golf hatchback

1-7 dni
230
zł/dzień
8 dni i więcej
170
zł/dzień

Skrzynia biegów

Automatyczna

Depozyt

Kwota: 2000 zł

Limit kilometrów

Oferta indywidualna w zależności od długości najmu

Informacje dodatkowe:

  • ABS
  • Air Conditioning
  • Cruise Control
  • Electric windows
  • Air Bags
  • Czarna skórzana tapicerka
  • Panoramiczny szklany dach
  • Pełna elektryka
  • Komputer
  • Full wersja

Bezpieczeństwo

OC, AC, NW

Tagi:

Auta osobowe, auta ekonomiczne, wypożyczalnia samochodów, rent a car, klasa B, kompaktowe
Two columns
Pionowo
Poziomo

Class B - Golf hatchback

Podsumowanie

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.label }}: {{ item.converted }}

Szyby są opuszczane elektrycznie, wszyscy pasażerowie są zabezpieczeni poduszkami powietrznymi, a parkowanie ułatwia kamera cofania. Ubezpieczenie pojazdu przewiduje obowiązkowe OC, a także autocasco oraz ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków. Pojazd zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby, a parametry silnika gwarantują niskie spalanie paliwa. Wynajem za dobę w przypadku tego modelu to 200 zł. Usługa przedłużona o 8 dni lub więcej to 160 zł za dzień.

Volkswagen Golf do wynajęcia w naszej wypożyczalni to solidny samochód na każde warunki. Dzięki temu z łatwością dopasujesz go do swoich potrzeb. Auto świetnie sprawdza się w ruchu miejskim, ale także jest niezawodne podczas dalszych tras. Volkswagen Golf do wynajęcia to doskonałe rozwiązanie dla rodzin, które potrzebują płynnie poruszać się po mieście lub dla grona przyjaciół, którzy planują dalszy wyjazd. Co więcej, Volkswagen Golf do wynajęcia będzie doskonałym środkiem transportu dla sektora biznesowego. Auto ułatwi Ci odwiedzanie partnerów biznesowych, negocjacje kontraktów, czy odbieranie z lotniska ważnych kontrahentów. To jednak dopiero początek możliwości, jakie daje Ci wynajem samochodu Volkswagen Golf.

Elegancki i funkcjonalny Volkswagen Golf do wynajęcia

Volkswagen Golf do wynajęcia to auto niewielkie, jednak bardzo dynamiczne. Dzięki temu z łatwością pokonasz każdą trasę, nie tracąc przy okazji majątku na paliwo. Przetestuj niemiecką jakość i przekonaj się, że opinie na jej temat nie są mitem!