Wynajem Mercedes | carmines.pl
Klasa D
od400brutto zł/dzień

Wynajem samochodu luksusowego Mercedes E-Klasa AMG Pakiet

  • Brak ukrytych kosztów
  • Możliwość podstawienia samochodu
Klasa D
od450brutto zł/dzień

Wynajem samochodu Mercedes GLE 350 AMG Diesel MOC: 320KM.

  • Brak ukrytych kosztów
  • Możliwość podstawienia samochodu

Wynajem Mercedes

Proponowane przez nas luksusowe samochody, wewnętrznie sklasyfikowane jako klasa D, to sportowe modele marki Mercedes do wynajęcia w wersji seryjnej AMG. Auta te charakteryzują się przede wszystkim wyjątkowo wysoką mocą silnika czy zastosowaniem wyczynowego układu hamulcowego.

W ofercie znajdują się dobrze znane coupé C-Klasy i limuzyna E-Klasy. Nie tracąc nic ze swojej elegancji i luksusowego designu, zostały wyposażone w sportową kierownicę wielofunkcyjną czy profilowane fotele sportowe, charakterystyczne dla tej linii. Wynająć mogą Państwo także ekskluzywny model Mercedes-AMG GLE 43 z inteligentnym systemem oświetlenia i maksymalnymi osiągami, który łączy w sobie moc SUVa i dynamikę prowadzenia coupé.

Wynajem Mercedes to nie tylko wspaniała przygoda, to także fantastyczne odczucia estetyczne i funkcjonalne.

Wspaniała estetyka

Mercedes do wynajęcia jest fantastyczną pokusą dla każdego potencjalnego użytkownika. Automatyczna skrzynia biegów, elektryczne i podgrzewane lusterka, różnorodne czujniki, m. in. deszczu czy zmierzchu są jedynie namiastką technologicznego zaawansowania samochodów Mercedes.

Najlepsza klasa i smak

Wypożyczalnia Mercedes Carmines aktualnie oferuje także luksusowego minivana Toyota Proace , Automat , 8 osobowy, który z łatwością pomieści większą grupę pasażerów. Właśnie przez wzgląd na różnorodność, również w ilości miejsc, klienci chętnie korzystają z wynajmu samochodów Toyota. Auta cechuje przestronne wnętrze i komfortowe podróżowanie, niezależnie od zajmowanego siedzenia.