Wynajem busa – Klasa V | Warszawa, Kraków, Katowice | carmines.pl
Klasa V
od240brutto zł/dzień

Wynajem samochodu Toyota Proace Extra long / AUTOMAT

  • Brak ukrytych kosztów
  • Możliwość podstawienia samochodu
Klasa V
od150brutto zł/dzień

Wynajem samochodu Toyota Proace / Manual

  • Brak ukrytych kosztów
  • Możliwość podstawienia samochodu

Wynajem busów osobowych

Wynajem busa z kierowcą to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale również swój cenny czas. Komfort, wysoka jakość obsługi oraz precyzja działania ? wszystko to wyróżnia nas na tle konkurencji. Popularne transfery pozwalają nam zadbać o transport, a także spokojny odpoczynek najbardziej zorganizowanych podróżnych. Oferujemy bowiem wynajem busa w tzw. systemie door-to-door, który jakiś czas temu podbił Stany Zjednoczone, a teraz z powodzeniem zdobywa nasz region.

Oferowany przez nas pakiet obejmuje usługę wykwalifikowanego kierowcy, który perfekcyjnie posługuje się językiem angielskim. Niezależnie od miejsca: Warszawa, Kraków, Katowice czy Wrocław ? jesteśmy do Twoich usług!

Wynajęcie busa? Wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie!

Jako wypożyczalnia busów pragniemy zaoferować naszym Klientom bezpieczny i wygodny transfer z punktu A do punktu B. W związku z tym w naszej flocie znalazł się luksusowy Van Toyota Proace Extra Long , 8 osobowy. Zdajemy sobie sprawę z indywidualnych preferencji naszych Klientów, dlatego też wyposażeniem i funkcjonalnością modeli aut dopasowujemy się do oczekiwań podróżujących.

Prosto, szybko i oszczędnie! Wynajęcie busa w Carmines jest bardzo proste ? nie lubimy ukrytych kosztów, podejrzanych druczków i tajemniczych kruczków prawnych. Zapewniamy brak limitu kilometrów oraz możliwość podstawienia samochodu w wyznaczone przez Klienta miejsce. Wynajem busów osobowych to nasza specjalność, dlatego też niestraszne są nam żadne wyzwania!