Menu
×
  • Polski
  • English

Kraków: tel. +48 12-644-20-80 | kom. +48 602-476-697 | Warszawa – 600819619 | Katowice , Wrocław – 600819519

Wypożyczalnia samochodów na lotnisko docenia komfort podróży!

Wiemy, jak ważny jest komfort podróży. Jeśli idzie on w parze z oszczędnością czasu, potrafi zadowolić wszystkich. Wygodne auta ze zróżnicowaną specyfikacją i wyposażeniem znajdujące się w naszej ofercie, są dopasowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagających.

Zorganizowana podróż oszczędnością czasu

Wynajem samochodu na lotnisko to istotny aspekt każdej zorganizowanej osoby, która planuje wyjazd służbowy lub wypoczynek. W związku z tym oferujemy możliwość podstawienia samochodu pod same drzwi, bez limitu kilometrów i dodatkowych (ukrytych) kosztów.

W grupie siła!

Wyjazdy nie muszą wiązać się z samotnym podróżowaniem. Wiemy, że nasi klienci doceniają chwile spędzone w gronie najbliższych przyjaciół. Grupowy przewóz osób na lotnisko nie jest nam straszny. Potwierdzenia nie należy daleko szukać, w naszej ofercie bowiem znajduje się ekskluzywny bus, który przewiezie wczasowiczów na lotnisko. Za kierownicą zasiada nasz wykwalifikowany pracownik, który oprócz fantastycznego władania językiem angielskim zapewnia wyłączną dyspozycyjność grupie osób, którą aktualnie przewozi. Skupienie na drodze, wysoka kultura osobista oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie to nasze wartości, które uważamy za najbardziej istotne, szczególnie podczas przewozu osób na lotnisko czy wynajmie samochodu.

Wprowadziliśmy transfery z i na lotnisko Wrocław z i do miast:

 

MiastoCena BRUTTO
BALICE airport TRANSFER90
PYRZOWICE airport TRANSFER490
ZAKOPANE TOUR690
OŚWIĘCIM TOUR520
WIELICZKA TOUR300
CZĘSTOCHOWA TOUR790
OŚWIĘCIM + WIELICZKA TOUR800


REZERWACJA +48 602 476 697

 

  • Cena za cały 7-osoby samochód Marki Mercedes V, zawierająca wszystkie opłaty
  • Przewóz w systemie od drzwi do drzwi
  • Kierowca wyłącznie do Twojej dyspozycji, mówiący w języku angielskim

 

Copyright @2017 Wypożyczalnia, Wynajem samochodów Kraków Warszawa. All rights reserved