Menu
×
  • Polski
  • English

Kraków: tel. +48 12-644-20-80 | kom. +48 602-476-697 | Warszawa – 600819619 | Katowice , Wrocław – 600819519

O nas

Carmines to kompleksowa wypożyczalnia samochodów osobowych, w dodatku na każdą kieszeń. Naszą flotę stanowią zarówno samochody miejskie, jak i ?kompakty?, minivany oraz limuzyny. Odziały naszej firmy znajdują się w czterech miastach ? są to Katowice, Wrocław, Warszawa i Kraków. Wynajem samochodu odbywa się dzięki temu sprawnie i wygodnie dla klienta. Nasza wypożyczalnia samochodów osobowych oferuje auta renomowanych marek, w pełni sprawne technicznie, w bardzo dobrym stanie wizualnym, z udokumentowanym przebiegiem, no i oczywiście ubezpieczone oraz zatankowane ? po prostu gotowe do drogi. Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej wypożyczalni?

Wynajem samochodów w Krakowie, Warszawie i innych miastach

To nie prawda, że tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na wynajem samochodu osobowego. W Krakowie, czy Warszawie istnieje obecnie wiele wypożyczalni aut, przez co ceny wynajmu samochodu osobowego są o wiele bardziej korzystne dla klientów, niż jeszcze kilka lat temu. Atrakcyjne ceny to nie jedyny powód, dla którego warto wypożyczyć u nas auto. W Carmines posiadamy bardzo różnorodną ofertę wynajmu samochodów osobowych, przez co jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom pojazdy, które będą w pełni odpowiadać ich aktualnym potrzebom. Jesteśmy także przygotowani na wyjątkowe okazje. Nasza wypożyczalnia samochodów luksusowych na pewno spełni wymagania par planujących wynajęcie auta do ślubu. Gwarantujemy, że znajdziemy dla Młodej Pary wyjątkowo elegancką i wygodną limuzynę, która będzie wspaniałym dopełnieniem wyjątkowego dnia, jakim bez wątpienia jest dzień ślubu.

Zostań klientem naszej wypożyczalni

Aby wynająć auto w wypożyczalni samochodów Carmines wystarczy zadzwonić do jednego z naszych oddziałów ? we Wrocławiu, Katowicach, Warszawie, Krakowie. Wynajem auta można również zrobić wysyłając do nas wiadomość na adres: biuro@carmines.pl lub rezerwując pojazd online. Jeżeli nie mają Państwo możliwości odbioru samochodu na lotnisku, my dostarczymy go pod wskazany przez Państwa adres. Zachęcamy do zapoznania się z naszym krótkim regulaminem, w którym sformułowaliśmy zasady naszej wypożyczalni samochodowej. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa zapytania związane z naszą ofertą i działalnością. Zachęcamy również do odwiedzenia zakładki FAQ, gdzie znajdują się gotowe odpowiedzi na najczęściej zadawane przez klientów pytania.