Zalety wynajmu rodzinnych samochodów osobowych - Carmines

Zalety wynajmu rodzinnych samochodów osobowych

Zalety wynajmu rodzinnych samochodów osobowych

Posiadanie dużej rodziny to niewątpliwie olbrzymia radość, która jednak czasami zamienia się w przekleństwo. Mowa tutaj o sytuacjach, kiedy planujecie rodzinną wycieczkę, jednak wasze auto nie jest w stanie pomieścić wszystkich pasażerów. Na szczęście na ratunek przychodzi wynajem samochodów 7-osobowych lub 9-osobowych, które poza miejscami siedzącymi gwarantują również wolną przestrzeń na bagaże. To jednak nie koniec zalet, jakie mają duże auta rodzinne z wypożyczalni.

Wieloosobowe busy do Twojej dyspozycji!

Korzystanie z usług wypożyczalni samochodów ma wiele zalet, wśród których najważniejszą jest możliwość dopasowania pojazdu do swoich aktualnych potrzeb. Dzięki temu nie musisz zadowalać się ciągle tym samym autem, który może świetnie sprawdzi się podczas codziennej jazdy, jednak odpada w przypadku wyjazdów rodzinnych. Na szczęście nasza wypożyczalnia uratowała już niejedną rodzinę i grupę znajomych z pracy, kiedy nie wiedzieli, jak dotrzeć w określoną lokalizację jednym pojazdem. Czym charakteryzuje się wynajem busów osobowych, czyli samochodów 7-osobowych i 9-osobowych?

Wynajem samochodów 9-osobowych

Bus 9-osobowy na wynajem to rozwiązanie, które sprosta niejednej trudnej sytuacji. Z większych samochodów rodzinnych, czy służbowych w naszej ofercie można znaleźć Toyotę Proace i Proace Extra Long w wersji z manualną i automatyczną skrzynią biegów. Bus 9-osobowy na wynajem charakteryzuje się nie tylko dużą kabiną, ale również proporcjonalnym do wielkości miejscem na bagaże, dzięki czemu podróż większym gronem nie będzie stanowiła najmniejszego problemu. Nawet jeśli wybieracie się na dalszą wycieczkę. W takie trasy warto postawić na samochód z automatyczną skrzynią biegów, co znacznie odciąża kierowcę podczas jazdy.

Wynajem samochodów 9-osobowych wcale nie musi być drogi. W naszej ofercie znajdziesz modele do wypożyczenia już od 200 zł za dzień, co przy podziale kosztów na 9 osób stanowi niewielki wydatek. Warto więc zainwestować w bus 9-osobowy na wynajem.

Wynajem samochodów 7-osobowych

Podczas kompletowania floty Carmines nie zapomnieliśmy również o nieco mniejszych autach, które jednak pomieszczą więcej osób niż tradycyjne osobówki. Wynajem samochodów 7-osobowych to równie korzystne rozwiązanie. Na szczególną uwagę w tym przypadku zasługuje Renault Grand Scenic w postaci wygodnego, rodzinnego samochodu z dużym bagażnikiem.

Wysoki standard i niskie koszty transportu

Istnieją jednak również inne powody, dla których wynajem samochodów 7-osobowych lub 9-osobowych jest opłacalny. Mowa tutaj o możliwości podróżowania nowym i bezpiecznym samochodem. Auta z wypożyczalni podlegają regularnej kontroli stanu technicznego, dzięki czemu ewentualne usterki wyłapywane są na bieżąco w czasie serwisu.

Zdecydowanie się na większy środek transportu pozwala też ograniczyć koszty wyjazdu. Za paliwo oraz eksploatację jednego samochodu zawsze zapłacisz mniej niż za wynajem dwóch aut 5-osobowych lub nawet wyjazd własnymi samochodami. Co więcej, możesz liczyć na lepszy standard podróży, ponieważ nasze auta zostały dostosowane do warunków panujących na polskich drogach, a także do wysokich wymagań użytkowników. Bus 9-osobowy na wynajem jest więc bardzo rozsądnym rozwiązaniem, jeśli:

  • planujesz wyjazd na wakacje w większym gronie rodzinnym,

  • szukasz transportu dla paczki znajomych wybierających się na kajaki, imprezę, wieczór panieński lub kawalerski albo wspólne wakacje,

  • potrzebujesz przetransportować pracowników do nowego miejsca pracy,

  • planujesz wyjazd integracyjny swojego zespołu,

  • wybierasz się na konferencję branżową ze znajomymi z pracy.

Korzystne ceny wynajmu dużych samochodów osobowych

Bus 9,8 lub 7-osobowy na wynajem wcale nie musi oznaczać kosztów, które zrujnują stan Twojego portfela. Zacznijmy od tego, że pasażerów jest wielu, dlatego koszty rozkładają się równomiernie na każdego z nich. Sam wynajem nie jest jednak drogi. Najtańsza opcja w naszej wypożyczalni kosztuje już 200 zł za dzień, a warto pamiętać, że im dłuższy jest okres wynajmu, tym proporcjonalnie mniejsze koszty, jakie trzeba ponieść.

Oprócz wspomnianej kwoty konieczny będzie jednak również zastaw, którego wartość dopasowana jest do wartości wypożyczonego samochodu. Przeważnie kwota pod zastaw wynosi od 1000 do 2000 zł i jest całkowicie zwrotna, jeśli zostaną spełnione wszystkie warunki zapisane w podpisanej pomiędzy stronami umowie.

Powrót do strony blogowej