Jaki samochód do ślubu wybrać? - Carmines
Menu
×

Jaki samochód do ślubu wybrać?

Jaki samochód do ślubu wybrać?

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu, dlatego warto zadbać o jego wyjątkową oprawę. Nie dziwi więc fakt, że wielu narzeczonych tuż po załatwieniu najważniejszych spraw formalnych i rezerwacji lokalu na wesele, zaczyna rozglądać się za samochodem do ślubu. Opcji wyboru jest bardzo wiele, dlatego warto rozważyć wszelkie dostępne rozwiązania, aby limuzyna do ślubu pozostała na długo w Waszej pamięci.

Dlaczego warto wynająć samochód do ślubu?

Samochód do ślubu to niezwykle istotny element tego wyjątkowego dnia. Gwarantuje nie tylko sprawne poruszanie się, ale również pozostaje uwieczniony na pamiątkowych zdjęciach, dzięki czemu swoją podróż do ołtarza i na salę weselną będziesz wspominać przez długie lata. Państwo młodzi mają różne upodobania co do środka transportu. Jedni chętnie decydują się na retro pojazdy, które przykuwają uwagę, dla innych natomiast najlepszym wyborem jest komfort i związana z nim limuzyna do ślubu. To właśnie to rozwiązanie cieszy się największą popularnością. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ wynajem efektownego samochodu ma wiele zalet.

Dzień ślubu wiąże się także z wieloma obowiązkami oraz stresem. Warto więc zrobić wszystko, aby choć odrobinę zdjąć z siebie ciężar odpowiedzialności. Wynajęta limuzyna do ślubu wraz z kierowcą to gwarancja spokoju i profesjonalnej obsługi. Nie musisz martwić się o zatankowanie auta, jego umycie i wyczyszczenie, a nawet dekorację. Wystarczy wcześniej ustalić tę kwestię z firmą wynajmującą samochody, a limuzyna będzie prezentowała się dokładnie tak, jak sobie wymarzyliście.

Nowoczesna i stylowa limuzyna do ślubu ? jaką wybrać?

Samochód do ślubu to ważny wybór, dlatego należy dokładnie przemyśleć swoje oczekiwania oraz potrzeby w tym ważnym dniu. Podczas podejmowania decyzji warto wziąć pod uwagę, ile osób planujesz zabrać do wnętrza swojego pojazdu. Tradycyjnie Państwo Młodzi docierają na miejsce już ze świadkami oraz wynajętym kierowcą.

Rezerwując samochód na ślub, musisz też wiedzieć, w jakim stylu będzie organizowane wesele. Pojazd powinien być dopasowany do wybranych dekoracji i dodatków kościoła lub urzędu, a także miejsca, w którym będzie odbywała się impreza weselna. Warto też zachować spójność kolorystyczną pomiędzy kwiatami, balonami oraz tematycznymi osłonkami na tablice rejestracyjne. Zdarza się również, że Państwo Młodzi dobierają kolor limuzyny do ślubu pod elementy swojego stroju. To właśnie dlatego największą popularnością wciąż cieszą się klasyczne samochody czarne lub białe.

Limuzyna klasy C do ślubu sprawdzi się najlepiej ze względu na swój elegancki wygląd oraz odpowiednio dużą przestrzeń we wnętrzu pojazdu. Wśród najczęściej wybieranych marek znajdują się takie modele jak np. Volvo S60 sedan, czy też klasyczne Audi A4 Allroad. Wiele Par Młodych decyduje się także na pojazdy luksusowe, takie jak Mercedes klasy E, czy Mercedes GLE 43 AMG Coupe.

Koszty wynajmu samochodu do ślubu

Koszt, jaki stanowi limuzyna do ślubu, uzależniony jest od wynajmu konkretnej marki oraz modelu wybranego pojazdu. Z większym wydatkiem trzeba się liczyć, decydując się na wynajem samochodów luksusowych. Istotna jest sama ilość godzin wynajmu, ponieważ zazwyczaj to właśnie na tej podstawie wypożyczalnie rozliczają się ze swoimi klientami. Do wyboru masz zazwyczaj pakiet z kierowcą, który zdejmuje z nowożeńców sporą odpowiedzialność lub wynajem samego pojazdu. Większość par decyduje się jednak na pierwsze rozwiązanie.

Wiele wypożyczalni w koszt usługi wlicza lampkę szampana i drobny poczęstunek w drodze z ceremonii zaślubin na salę weselną. Warto także zapytać o samą dekorację, ponieważ niektóre firmy zapewniają przybranie auta kwiatami i wybraną tablicą rejestracyjną z napisem „Młoda Para” lub „Just Married”.

Za limuzynę klasy C zapłacicie już od około 300 zł na dzień, a za samochód luksusowy od 400 zł za dzień. Do wydatków należy jednak doliczyć usługę szoferską, ubezpieczenie oraz paliwo.

Powrót do strony blogowej